O FIRMIE Czemu warto nam zaufać

 O FIRMIE-Czemu warto nam zaufać

 

Zainwestowaliśmy we własną, autorską technologię pracy przy geodezyjnej obsłudze inwestycji drogowych. Dzięki temu szybkość naszej pracy jest wielokrotnie większa niż firm z branży, z którymi mieliśmy przyjemność wymieniać doświadczenia.

Chętnie pochwalimy się zadowolonymi klientami w postaci największych firm budowlanych działających na terenie Polski, z którymi współpracujemy: MIRBUD, BUDIMEX, POLAQUA, STRABAG, PEKABEX, ASTALDI, MOSTY ŁÓDŹ. Zawsze wywiązujemy się z podjętego zadania w pełni.  Przy każdej inwestycji prezentujemy sposób naszej pracy aby współpraca była jasna i klarowna.

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w geodezyjnej obsłudze dużych inwestycji drogowych, m.in S3, S6, S8, A1, A2 pozwala nam optymalizować plan działania i rozwiązania, aby stały się dopasowane do Twojej inwestycji.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej